Witam wszystkich serdecznie

Nazywam się Aurelia Sypniewska i od już dobrych kilku lat prowadzę tego bloga. Dość długo prowadziłam go w darmowej domenie stąd tak młody wiek mojej aktualnej domeny. Jednak praktycznie od początku nazywał się on “Sekrety stron internetowych”. Prawdopodobnie niedługo zmienię jego nazwę ze względu na posiadaną domenę. Jej nazwa jest dość charakterystyczna i dużo lepsza do tworzenia marki.

aurainweb -> Aura In Web -> Aurelia w sieci / internecie

Taki skrót jak by ktoś nie zauważył.

Blog https://www.aurainweb.pl/ jest poświęcony w dużym stopniu podstawą front-endu i e-marketingu w internecie (np. pozycjonowaniu). Dlaczego te tematy – odpowiedz jest prosta! Prawie 10 lat pracowałam przy budowie stron internetowych w firmach zajmujących się głównie pozycjonowaniem. Dodatkowo większość z tych firm była raczej mała co powodowało, że musiałam zdobywać wiedzę wykraczającą trochę poza przyjmowane standardy stanowiska. Dlatego też cały czas czegoś się uczyłam (i nadal uczę ta branża ma to do siebie).

Blog więc w dużym stopniu odzwierciedla to czego ode mnie jak i moich kolegów oczekiwało się w pracy. Specyfika małych firm.

Blog oparty jest o CMS WordPress. W 89% samodzielnie nauczyłam się jego obsługi (z pomocą różnych stron internetowych). Więc jestem dobrym przykładem, że można się nauczyć. Obecnie okazjonalnie prowadzę szkolenia z obsługi tego CMS.

ja na wakacjach

Jak możecie się ze mną skontaktować :>

Możecie mnie znaleźć na Facebooku lub Instagramie (mam 2 konta).  Od pewnego czasu prowadzę też kanał na YouTube. Możecie w tych miejscach zostawiać komentarze a ja Postaram się jak najszybciej na nie odpowiedzieć (adres e-mail: dlareklamyinfo@gmail.com). Prowadzę bloga sama więc odpowiadam w wolnej chwili.

Aktualnie nie prowadzę newsletteru jeśli chcecie być na bieżąco zapraszam was na Facebook.